İpariş ve Teslimat

Siparişinizi verirken aşağıda tabloda verilen yetiştirme sürelerine dikkat ediniz. Siparişinizi verirken Fidesan Ltd.Şti.. fide sipariş sözleşmesinin bir kopyasını aşağıdaki linkten indiriniz. Formu doldurduktan sonra kaşeli ve imzalı olarak 0 242 724 55 96 numaralı faks'a gönderiniz. Sipariş sözleşmesinde; çeşit, teslim tarihi, birim fiyat ve ödeme şartları maddelerini özellikle belirtiniz.  Ürünler kargo ile gönderilecekse anlaşmalı olduğunuz yada bölgenize sorunsuz teslimat yapan kargo şirketini özellikle belirtiniz.

fide siparişi

Sipariş sözleşmesini indirmek için tıklayınız. TESLİMAT ŞARTLARI Fidesan sipariş sözleşmesinde belirtilen ürünlerinizi teslim tarihinden 2 gün önce şirketimizi arayarak teslim alacağınızı belirtiniz. Siparişlerinizi Fidesan Yetiştime Tesislerinde sipariş formu ile beraber ve kimlik/ehliyet ibraz edilmesi suretiyle teslim alabilirsiniz. Siparişinizi teslim alırken kutu sayısı ve etiket bilgilerini kontrol ederek irsaliyenizi yada faturanızı alınız. Antalya İl sınırları içindeki bayilerimize Fidesan Nakliye Aracı ile teslimat yapılmaktadır. Ürünler kargo ile gönderilecekse anlaşmalı olduğunuz yada bölgenize sorunsuz teslimat yapan kargo şirketini özellikle belirtiniz. Bu seçenek belirtilmediği durumda, Fidesan Kargo yöntemi ile teslimat yapılacak müşteri yada bayimize standart olarak MNG kargo firması ile gönderecektir.

AŞILI FİDE YETİŞTİRME SÜRELER

Fide Bekletme Tavsiyeleri • Kutular üst üste bekletilmemelidir. • Fideler iyi ışık ve havalanma olan yerlerde saklanmalıdır. • Yetiştirme iklimi korunmaldıır • Fidelerin su durumu, fidelerin kök kısmı elle sıkılarak kontrol edilmelidir. • Bekleme sırasında birden fazla çeşit var ise ayrılması gerekmektedir. • Bekletme 1 günden fazla olacaksa, fideler mutlaka kutularından çıkarılmalıdır ve hava sirkülasyonu sağlamak için viollerin araları açılmalıdır Hızlı Sipariş İçin İrtibat Kurabileceğiniz Kişiler ;

Barış DOĞAN GSM : +90(549) 840 81 02 Tolgahan DEMİR GSM : +90(549) 840 81 09